Укр Рус

Для чого потрібні ополіскувачі для ротової порожнини?

усі питання
Для підвищення ефективності гігієни порожнини рота, стоматологи рекомендують використовувати ополіскувачі. В ідеалі, для догляду та захисту порожнини рота і зубів, необхідно використовувати 4 засоби: зубну щітку, зубну пасту, інтердентальний засіб і ополіскувач для порожнини рота. Чистити зуби двічі на день за допомогою зубної пасти є недостатнім: бактерії скупчуються у важкодоступних місцях - між зубами, біля ясен, і добратися туди зубній щітці дуже складно. Ось тут і стають у нагоді ополіскувачи для порожнини рота. Ополіскувачі – різновид засобів індивідуальної гігієни для порожнини рота; існують водні або водно - спиртові розчини або суспензії для місцевого застосування. Залежно від активних компонентів, що входять у склад ополосікувача, він може мати протикаріозну, протизапальну або дезинфікуючу дії. Окрім того, надавати загоюючий, протиалергійний, кровоспинний і болезаспокійливий ефект. І це ще не все – за допомогою ополіскувачів Ви можете зупинити утворення шкідливого зубного нальоту та освіжити подих.

Широка лінійка ополіскувачів LACALUT, що має в своєму складі унікальні компоненти, дозволяє кожному вибрати відповідний саме для нього продукт.

Ефективність комплексного лікування захворювань порожнини рота збільшується на 60% при правильному виборі спеціально розробленої серії по догляду. Наприклад, якщо у Вас кровоточать ясна, то ідеальним варіантом догляду стане використання комплексу LACALUT aktiv. У комплексі із зубною щіткою і пастою LACALUT aktiv, що має антибактеріальні компоненти і добавки, які знімають запалення, потрібно застосовувати однойменний ополіскувач, що зміцнює ясна і зупиняє кровоточивість. До складу цих препаратів входить лактат алюмінію, що має терпкий, загоюючий ефект, дію якого Ви відчуєте вже під час першого застосування.

 

Окрім зубних еліксирів, призначених для дорослих, існують ополіскувачі для дітей. Вони, як правило, відрізняються більш м'якою дією і відсутністю у своєму складі спирту. Ополіскувач для дітей необхідно застосовувати, коли у дитини міняються зуби, якщо вона перенесла операцію в порожнині рота або під час лікування будь-яких запалень в ротовій порожнині. Зміцненню зубної емалі і ефективному догляду за зубами при носінні брекетів сприяє ополіскувач LACALUT teens 8+, призначений для підлітків. Він не містить цукру, сприяє масажу ясен і покращує їх кровопостачання, освіжає подих, сприяє адекватній психологічній самооцінці у спілкуванні з однолітками. Загальним правилом використання всіх видів зубних еліксирів і ополіскувачів є умова - не ковтати їх після використання. Ефективно використовувати ополіскувач двічі на день, протягом 30 секунд. Разова доза ополіскувача складає 20-30 мл. З усього вищепереліченого можна зробити висновок: використання зубних еліксирів і ополіскувачів є важливою частиною процесу гігієни порожнини рота. Але, у зв'язку з індивідуальними особливостями організму кожної людини, вибирати їх потрібно з особливою ретельністю і обережністю. А краще всього звернутися за допомогою до Вашого стоматолога.

Також корисно знати:

Чи потрібно міняти зубні щітки та пасти? Для чого потрібно використовувати зубні нитки? Чи існує сімейна зубна паста? Догляд за дитячими зубами! Що таке пародонтит?