Укр Рус

Для чого потрібно використовувати зубні нитки?

усі питання
Навіть якщо ви суворо дотримуєтеся гігієнічної процедури, чистите зуби не менше трьох хвилин і виконуєте правильні рухи, очищується лише три поверхні з п'яти що існують. Дві інші поверхні між зубами зубні щітки не можуть очистити, хоча вони вимагають особливо ретельного догляду. У міжзубних проміжках скупчуються залишки їжі, які призводять до утворення карієсу і запаху з рота. Крім того, залишки їжі завдають шкоди міжзубним сосочкам, унаслідок чого виникає гінгівіт і всі витікаючі з цього наслідки. Сучасним засобом що дозволяє вирішити цю проблему є чищення зубів зубною ниткою. Зубна нитка добре проникає між зубами у важкодоступні місця і не травмуює ясна, вичищає застряглу їжу і практично повністю видаляє наліт. Зубні нитки необхідно використовувати після кожного прийому їжі, а також перед чищенням зубів вранці і увечері. Крім того, зубна нитка призначена і для очищення протезів, ортодонтних пластинок, брекетів. Процедура чищення зубною ниткою досить проста і не вимагає особливих умов. Для цього необхідно взяти близько сорока сантиметрів зубної нитки, намотати її на середні пальці, якщо Ви хочете очистити нижню щелепу, або на великі пальці, якщо Ви хочете очистити верхню щелепу. Акуратно, не докладаючи великих зусиль, щоб не травмувати ясенний сосочок, введіть нитку в міжзубний простір і притисніть до внутрішньої поверхні зуба, потім притискуючи, виведіть нитку назад. Таким чином, очищають кожен зуб, при цьому потрібно прокручувати нитку в одному заданому напрямі, щоб вона весь час була чистою.

 

 Зубна нитка завдовжки 30-40 см намотується на середні пальці правої і лівої руки так, щоб проміжок нитки між пальцями був довжиною близько 10 см.
 Очищення зубів верхньої щелепи рухами зверху вниз
 Очищення зубів нижньої щелепи рухами від низу до верху
 
Як і у всякій справі, головне не перестаратися і не нашкодити. Перш ніж почати регулярно проводити чищення зубною ниткою необхідно проконсультуватися у стоматолога.

Також корисно знати:

Для чого потрібні ополіскувачі для ротової порожнини? Чи потрібно міняти зубні щітки та пасти? Чи існує сімейна зубна паста? Догляд за дитячими зубами! Що таке пародонтит?