Укр Рус

Догляд за дитячими зубами!

усі питання
Стоматологи рекомендують починати доглядати за порожниною рота дитини з моменту її народження, не дивлячись на те, що в неї ще немає зубів. Річ у тому, що після годування в роті скупчуються бактерії, що викликають запалення слизистої оболонки, тому рекомендується протирати ясна маляти м'якою вологою тканиною або марлевим тампоном. Вже перші зубки немовлят потребують щоденного догляду, як і зуби дорослих. Важливо пам'ятати, що від стану тимчасових зубів залежить правильне формування всієї зубочелюсної системи. Їх хвороби і раннє видалення можуть призвести до порушення прикусу і появи надалі у дитини дефектів мови.

Тому було б чудово, якби кожен з батьків розумів, що з появою першого зуба у його дитини повинні з'явитися своя перша паста і своя перша щітка. При цьому до продуктів для маленьких дітей виставляють особливі вимоги.

Німецька стоматологічна серія LACALUT пропонує високоякісні зубні пасти і щітки, спеціально розроблені для дітей з врахуванням вікових особливостей.

Як привчити дитину чистити зуби?

Дуже важливо навчити дитину правильно доглядати за порожниною рота, регулярно чистити зуби, використовувати сучасні засоби, що забезпечують ретельне очищення ротової порожнини і зміцнення емалі. Перші кроки по догляду за зубами дитини слід почати ще до прорізування зубів. Якщо з ранніх років дитину привчити до регулярної гігієни рота, то вона легко перейде до самостійного використання зубної щітки і пасти.

Догляд за молочними зубами необхідний, оскільки вони беруть участь в розвитку мовних навиків, сприяють правильному травленню, формуванню постійних зубів. Але вже в однорічному віці дитину можливо в ігровій формі привчати чистити свої зубки. Важливо спочатку привити правильну техніку чищення (вимітаючі рухи від ясен), яку дитина запам'ятає на все майбутнє життя.

Паста має бути абсолютно безпечною, так, щоб її можна було ковтати, як і поступають більшість діточок. І в той же час паста не повинна містити антисептиків і цукру (щоб не створювати сприятливе живильне середовище для бактерій порожнини рота). Наприклад, дитяча зубна паста LACALUT baby прекрасно дотримується балансу ефективності і безпеки. Вона підходить для дітей у віці від 0 до 4 років і містить замість простого, але дуже активного фтору, більш лагідне для дитячих зубів, але не менш дієве з'єднання – амінофторид, необхідний для зміцнення емалі і профілактики карієсу молочних зубів. LACALUT baby має малиновий смак і не містить цукру – її маля може ковтати абсолютно спокійно. Крім того, в пасті присутні вітаміни А і Е, які активно захищають ясна дитини. Дитяча зубна щітка має бути виготовлена відповідно пасті – з безпечного харчового полімеру, мати прогумовану рукоятку і голівку для запобігання травмам слизистої оболонки порожнини рота через невмілі дитячі рухи. Щетина має бути дуже м'якою для дбайливого чищення молочних зубок, що формуються. Всім цим вимогам відповідає дитяча зубна щітка LACALUT baby.

Планові візити до стоматолога потрібно починати з раннього віку дитини, це дозволить зберегти зуби здоровими і вчасно виявити можливі порушення, що вимагають лікарського втручання. При перших візитах, лікар визначить, наскільки правильно йде процес росту зубів, розповість про профілактику карієсу і навчить дитину правильно чистити зуби.


Також корисно знати:

Для чого потрібні ополіскувачі для ротової порожнини? Чи потрібно міняти зубні щітки та пасти? Для чого потрібно використовувати зубні нитки? Чи існує сімейна зубна паста? Що таке пародонтит?