Укр Рус

Чи існує сімейна зубна паста?

усі питання
Умовно прийнято вважати, що сімейна – це паста, що підходить для всіх членів сім'ї. Такої пасти не існує! Не варто вірити рекламі, що запевняє, що одна паста може вирішити відразу всі проблеми, позбавивши членів сім'ї і від кровоточивості ясен, і від чутливості емалі, і від неприємного запаху з рота, і від плям на емалі. Купуючи засіб гігієни порожнини рота необхідно враховувати особливості зубів кожного. Тут потрібно брати до уваги і вік, і стан ясен, а також наявність або відсутність зубних хвороб.

Поміркуйте, якщо у Вас міцні зуби, але кровоточат ясна, то навіщо Вам паста, направлена на зміцнення емалі? Ваша паста повинна допомагати вирішувати головну, первинну задачу – кровоточивість ясен. А додаткові властивості – це швидше бонус до основної дії.

Наприклад, зубна паста LACALUT aktiv допомагає при кровоточивості ясен. Ефективність пасти можна відчути вже після першого використання. Оперативність дії є можливою за рахунок терпкого, загоюючого ефекту, який забезпечується наявністю особливого з'єднання – лактату алюмінію. Паста LACALUT aktiv не лише активно перешкоджає кровоточивості ясен, але і має протизапальну і антибактеріальну дію. Якщо в сім'ї лише дорослі, то за наявності схожих стоматологічних проблем можна використовувати одну і ту ж пасту. Як правило, вибирають гігієнічну або лікувально-профілактичну пасту для щоденного застосування.

 

Для самих менших членів сім'ї потрібні спеціальні пасти

Оскільки малята ще не вміють правильно чистити зуби, то зазвичай під час цієї гігієнічної процедури ковтають до 40% зубної пасти. Тому дорослі зубні пасти дітям можна застосовувати лише з 12-річного віку. При цьому навіть корисні для зубів компоненти можуть стати небезпечними і шкідливими. До цього віку дітям слід купувати спеціальні дитячі зубні пасти. Вони відрізняються від дорослих складом: низькою абразивністю, малим вмістом фтору, відсутністю цукру в складі. У лінійці LACALUT Ви можете підібрати дитячі зубні пасти, які повністю відповідають уявленням про правильну зубну пасту для дітей. Щоб зберегти здоров'я всіх членів сім'ї користуйтеся індивідуальними пастами, а для дітей підберіть продукт, розроблений спеціально для молодих зубів.

Також корисно знати:

Для чого потрібні ополіскувачі для ротової порожнини? Чи потрібно міняти зубні щітки та пасти? Для чого потрібно використовувати зубні нитки? Догляд за дитячими зубами! Що таке пародонтит?