Кровоточивість ясен

Кровоточивість ясен

Кровоточивість ясен — симптом, що свідчить про захворювання тканин пародонту. Даний симптом може бути ознакою запалення ясен — гінгівіту, пародонтиту.

Практично кожен з нас час від часу помічав сліди крові на зубній щітці або зубній нитці в процесі очищення зубів або під час їжі - наприклад, на твердих фруктах. Кровоточивість ясен є симптомом таких стоматологічних захворювань, як гінгівіт, пародонтоз і пародонтит. Якщо ясна червоніють і набрякають, кровоточать під час їжі, а вздовж лінії ясен з'являється жовтуватий бактеріальний наліт - це безперечні ознаки їх запалення.

До кровоточивості ясен у дорослих призводять наступні причини: недотримання гігієни ротової порожнини, вікові проблеми, травмування ясен неякісними зубними протезами або пломбами. Крім того, часті простудні захворювання, цукровий діабет, і навіть стреси, також можуть стати причинами запалення ясен. Кровоточивість ясен у дітей може з'явитися в результаті незбалансованого харчування, нестачі вітаміну С, ослаблення імунітету, а також несформованої вчасно звички чистити зуби.

Згідно даних експертів ВООЗ, все доросле населення Землі і більше двох третин дітей мають виражені ознаки пародонтиту. При такій статистиці питання про те, як вилікувати кровоточивість ясен, стає вкрай актуальним.

Правильний догляд, профілактика і своєчасна санація ротової порожнини допоможуть зберегти здоров'я зубів і ясен протягом тривалого часу. Ефективну допомогу в цьому надає продукція бренду Lacalut. Комплекс Лакалут Актив вважається найбільш ефективним для профілактики і зниження кровоточивості ясен. Зубна паста Лакалут актив, яка входить в комплекс, не тільки помітно знижує кровоточивість вже після першого застосування, а й сприяє ущільненню пухких тканин ясен, знищує мікроби, виявляє бактерицидну дію. Доповнюючий її ополіскувач Лакалут актив, що містить фтор, посилює дію пасти, оздоровлює слизову порожнини рота, зміцнює зубну емаль. Зубна щітка м'якої дії Лакалут актив, із закругленими філірованими щетинками, була спеціально створена для ефективного очищення зубів, при цьому не травмуючи запалені ясна.

Новинка Лакалут актив Гербал для особливо запалених ясен заснована на рецептурі пасти Лакалут актив, доповнена комплексом з 8 лікувальних трав: екстракту евкаліпта, анісу, м'яти, мірри, чебрецю, шавлії, фенхеля, ромашки.

Зубна паста LACALUT
aktiv
Активно долає кровоточивість ясен! Дія, яку відчуваєш відразу!
Зубний порошок LACALUT
aktiv forte
Зубний порошок з екстрактами лікувальних трав. Активно долає кровоточивість ясен!
Зубна паста LACALUT
fitoformula
Унікальна формула екстрактів трав для захисту зубів і ясен!
Ополіскувач LACALUT
aktiv
Щоденна профілактика кровоточивості ясен
Ополіскувач LACALUT
fresh
Освіжаючий, концентрований ополіскувач для порожнини рота запобігає запаленню ясен
Зубна щітка LACALUT
aktiv
Зубна щітка з подовженими конусними щетинами рекомендується при запаленні ясен та їх кровоточивості
Зубна паста LACALUT aktiv Herbal
Перевірена Лакалут актив Формула с 8 лікувальними травами зміцнює зуби та ясна!
LACALUT актив Інтенсивне очищення
Спеціальна зубна паста. Робить зуби білішими на 1 тон. Містить спеціальні очищувальні гранули, що роблять зуби відчутно чистими та гладенькими!
Зубна паста LACALUT джуніор Солодка ягода 8+
Вибуховий фруктовий смак та міцні здорові зуби!
Lacalut Гербал гель
Зубний гель для міцних зубів та ясен з цілющими травами