Укр Рус

Про компанію

Лакалут – компетентний догляд для зубів та ясен!

Стоматологічна серія LACALUT з’явилася на світ на початку 20-х років двадцятого століття. Висока якість продукції та ефективність відразу ж забезпечили бренду визнання у фахівців і завоювали популярність у споживачів більше 50 країн світу.

В Україні LACALUT є лідером аптечних продажів серед зубних паст. Частка LACALUT на фармацевтичному ринку зубних паст складає більше 30%*. Таким чином, кожна третя упаковка зубної пасти, продана в аптеці, представляє дану торгівельну марку.

Є проблема – є рішення!

Сьогодні серія LACALUT включає в себе цілу гаму засобів: зубні пасти, ополіскувачі, зубні щітки, а також засоби для зубних протезів. Таким чином, за допомогою торгової марки LACALUT можливе комплексне рішення будь-якої проблеми в порожнині рота як у дорослих, так і у дітей.

Вся продукція LACALUT виробляється німецьким фармацевтичним холдингом Dr. Theiss Naturwaren GmbH відповідно до міжнародних норм GMP, застосовуваними до лікарських препаратів. Продукція LACALUT клінічно протестована і схвалена Німецьким товариством стоматологів, Дитячим стоматологічним центром Лейпцігського Університету та Рекомендована Асоціацією Стоматологів України

У чому унікальність?

  • Назва LACALUT походить від головного активної речовини – лактату алюмінію.
  • Лактат алюмінію – це сіль молочної кислоти, яка має яскраво виражену в’яжучу і протизапальну діями.
  • Завдяки своїй унікальній дії, LACALUT рекомендується в першу чергу людям, що страждають запальними захворюваннями пародонту і порожнини рота, кровоточивість ясен, а також для захисту від карієсу і гіперчутливості зубної емалі, в тому числі на тлі запалення тканин пародонту.

* Згідно даних роздрібного аудиту Системи дослідження фармацевтичного ринку «PharmXplorer», який є аналітичним продуктом ТОВ «Проксіма Рісерч», за підсумками 2018 року бренд «Лакалут» в класі 4.1.1 «Зубні пасти»