Виробництво

У 1978 році Доктор Петер Тайсс відкрив власну виробничу фабрику Nаturwаrеn.

Ця будівля у Хомбурзі, що відрізняється від сучасного архітектурного виконання, отримала широке визнання. Компанія заслужено пишається нею і хоче надалі залишатися на цьому місці, щоб експортувати на світовий ринок продукти з відміткою «Зроблено у Хомбурзі».

У 2009 році відбулося відкриття виробництва в новій будівлі заводу Dr. Theiss Naturwaren GMBH. Підприємство оснащене найсучаснішою технікою, завдяки якій вдається зберегти і примножити цілющі властивості лікарських рослин, що входять до складу препаратів Доктора Тайсса.

Доктор Петер Тайсс, керівник заводу, – легенда сучасної фітомедицини. Відомий вчений, професор, він бачить свою місію в культиваціі традицій застосування лікарських рослин. Процес створення і виробництва нових натуральних лікарських препаратів відбувається на заводі під особистим контролем директора. Успіх своєї діяльності Петер Тайсс пояснює не лише тим, що фітотерапія набуває все більше прибічників, але і сучасними технологіями переробки і виробництва, суворим контролем якості, що впроваджений на підприємстві.

Асортимент продукції, що випускається, включає більше 130 найменувань препаратів на основі лікарських трав, створених з врахуванням рецептів народної медицини. Як сировина  використовуються види рослин з підвищеним вмістом цінних речовин, що виведені в результаті багатолітньої селекційної роботи на власних плантаціях заводу в екологічно чистих регіонах світу.

Успіху також сприяють оригінальність технологій і сучасний рівень виробництва лікарських засобів. Такий підхід дозволяє фармацевтичному заводу компанії Dr. Theiss Naturwaren GMBH зберігати провідні позиції серед виробників натуральних лікарських засобів.

Сьогодні підприємство представляє 4 відомих бренди: лікарські засоби ТМ Dr. Theiss, засоби гігієни для порожнини рота ТМ Lacalut, косметичний напрям Pharmatheiss cosmetics, а також серію проти болю в м’язах і суглобах і по догляду за ногами Allgasan.

Асортимент продукції LACALUT по догляду за зубами розвивається завдяки вченим з десятирічним досвідом роботи, які постійно контролюють сучасний склад паст. Якість продукції LACALUT постійно контролюється в процесі виробництва, а також на кінцевому етапі (контроль готової продукції). Готова продукція LACALUT експортується в більш ніж 50 країн світу.