Правило №1
Для початку полощимо ротик теплою водою і промиваємо щітку.
Видавлюємо невелику кількість пасти (залежно від віку: діткам до 2-х років розміром із рисове зернятко, постарше – розміром з горошину)
Чистити зубки потрібно акуратними рухами, що нагадують підмітання. Верхній ряд зубів чистимо рухами щітки зверху вниз, а нижні – знизу вверх. Таким чином найкраще очищується наліт, що може затримуватися під яснами.
Після цього у рот потрібно набрати водички і «побулькати», щоб прополоскати ротик.
Міжзубні проміжки очищуємо спеціальними йоржиками або зубною ниткою (для діток від 2-х років).
І звичайно, не забуваємо полоскати щіточку і ставити у склянку ручкою вниз.
Після кожного прийому їжі – гарно полощимо ротик, щоб вимити всі залишки їжі, якими можуть харчуватися бактерії.
Після чищення ввечері перед сном вже нічого не їмо.